Helaas, dit pand is verhuurd!

Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.

Schrijf u in

Gezellig appartement vlakbij Smedenstraat, Beursplein en 't Zand, bestaande uit inkomhall met toilet, luchtige living, open keuken met koelkast, oven, kookfornuis en dampkap, ruime slaapkamer en badkamer met zitbad, lavabo in meubel en aansluiting voor wasmachine. HP : 550,00 € + 25,00 € kosten.

Algemeen

Adres:Kegelschoolstraat 5/0201
Brugge
Referentie:JVB241906
Type:Dak appartement
Beschikbaar vanaf:In overleg
Type constructie:Traditioneel

Wettelijke gegevens

EPC Certificaat Nr.:20240131-0003126521-RES-1
EPC Index:445,00 kWh/(m² jaar)
Energielabel:E
EPC Geldig tot:31/01/2034
Overstromingsgevoelig:Niet meegedeeld
Overstromingsgebied:Niet meegedeeld
Erfgoed:Niet meegedeeld
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen

Verhuurd


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Verhuurd

Verhuurd